Operátor/ka skladu • mzda 30 000Kč • možnost ubytování

Kontakt

Laura Brabcová

Termín přihlášek:

30.11.2023

Co můžeme nabídnout:

  • Nástupní mzda 26 300 Kč / měsíc
  • Po zaučení 28 700 Kč / měsíc
  • pravidelné zálohy na mzdu v hotovosti
  • Dotované bydlení u nás 3 000 Kč / měsíc
  • Příspěvek na praní montérek 2 000 Kč / měsíc (čistého)
  • Stravenkový paušál 85 Kč / směna (případně cca 1 700 Kč měsíc čistého)
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu a vlastní ubytování

Náplň práce:

Jedná se o práci ve skladu s drobnou elektronikou. Místo výkonu práce je Rudná u Prahy.

Pozice pro ženy:
• balení zboží do krabiček
• štítkování
• práce se čtečkou a PC
Pozice pro muže:
• překládání kartónů na palety
• práce se a PC

Požadujeme:

  • čistý trestní rejstřík
  • manuálně zručný, fyzicky zdatný
  • zkušenost se skenerem a základy práce na PC
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • 2 směny, v sezóně počítat s přesčasy, víkendem i nočními směnami

Kontakt:

Kontaktujte nás na bezplatné lince +420 800 197 197 nebo svůj životopis zašlete na email: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

20.08.2023