Vedoucí směn

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

12.12.2021

Pracovní podmínky

Pro mezinárodní společnost ve Velké Bíteši, která je špičkou v oboru sterilizace zdravotnického materiálu, hledáme člověka na pozici:

Vedoucí směny

Pracovní doba: dvě směny (ranní 7-15h, odpolední 10-18h) od pondělí do pátku

Co budete dělat:

  • Zodpovídat za plynulý průběh sterilizačního procesu, kontrolovat sterilizační parametry a funkčnost zařízení
  • Organizovat práci týmu operátorů, plánovat směny, kontrolovat docházku
  • Vést pracovníky, motivovat a hodnotit je, zapojovat se do výběru nových členů týmu
  • Pravidelně komunikovat v týmu, průběžně předávat informace
  • Zajišťovat proškolování pracovníků
  • Zajišťovat OOPP, kontrolovat dodržování bezpečnostních předpisů
  • Vypomáhat operátorům při manipulaci se zbožím za použití VZV
  • Zodpovídat za pořádek a čistotu na pracovišti
  • Provádět pravidelný reporting, komunikovat napříč odděleními
  • Aktivně se zapojovat do zlepšovacích procesů

Co bychom u vás rádi viděli:

  • SŠ vzdělání technického směru
  • Znalost angličtiny na úrovni B2
  • Praxi na obdobné pozici ve výrobní firmě nebo skladu (předák, směnový mistr)
  • VZV oprávnění, řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • Organizační schopnosti, zkušenosti s vedením lidí, systematičnost, proaktivitu a samostatnost, schopnost reagovat na změny, pozitivní přístup, týmového ducha

Co za to získáte:

  • Zázemí silné mezinárodní společnosti
  • Smysluplné zaměstnání s úzkou vazbou na zdravotnictví
  • Práci v příjemném kolektivu ve firmě, která dbá na osobní přístup k zaměstnancům
  • Navýšení základní mzdy po zkušební době
  • Osobní ohodnocení
  • Příplatek za ztížené pracovní podmínky (chemický provoz)
  • Kvartální bonus
  • Možnost individuálního rozvoje, rozšiřování znalostí v oblasti sterilizace zdravotnických materiálů
  • Jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání
  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti, ovocné dny

Pokud vás tato pozice zajímá, pošlete nám svůj životopis a my vás budeme kontaktovat s bližšími informacemi.

Datum zveřejnění

13.10.2021