Vedoucí projektů nákupu/Jihlava

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

18.07.2020

Pracovní podmínky

Pro mezinárodní automotive společnost v Jihlavě hledáme člověka na pozici

Vedoucí projektů nákupu

Co budete dělat:

  • vést projekty pro externě nakupované díly
  • provádět průzkum trhu a podílet se na výběru dodavatelů
  • vést technické diskuze s dodavateli z celého světa
  • jezdit na občasné služební cesty
  • zajišťovat vzorky a dbát na jejich včasné dodání do skladu
  • uvolňovat díly do sériové výroby
  • pracovat na nových projektech od A do Z, příp. vést změnová řízení u stávajících projektů
  • úzce spolupracovat s dalšími odděleními napříč celou společností (výroba, montáž, kvalita,…)
  • aktivně komunikovat s ostatními nákupními jednotkami v zahraničí

Co od vás očekáváme:

  • VŠ technického směru, příp. SŠ vzdělání s adekvátní praxí
  • technické myšlení
  • aktivní znalost AJ nebo NJ (denní komunikace zejména ústní)
  • schopnost orientace v technické dokumentaci
  • znalost práce s MS Office
  • analytické myšlení, tah na branku, dobré komunikační schopnosti, time management

Co za to získáte:

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • pestrou pracovní náplň
  • komplexní zaškolení a další kontinuální vzdělávání
  • perspektivu budoucího pracovního uplatnění
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterii
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • slevy na výrobky
  • možnost bezúročné půjčky
  • možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

marketa.toserova@lepsiprace.cz

730 553 537

Datum zveřejnění

19.05.2020