ÚDRŽBÁŘ • 40 000 Kč/měs • bonusy • s ubytováním • 2 týdny dovolené navíc • Žebrák

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

24.05.2020

Lokalita

Lokalita Průmyslová zóna Žebrák, vedle dálnice D5, exit 34

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • provádění preventivní údržby
  • analyzování a odstraňování zjištěných nedostatků na pracovišti
  • řádné vedení předepsané dokumentace

NABÍZÍME

  • 40 000 Kč/měs
  • půlroční bonus 10 000 + 10 000 (při absenci max. 3dny)
  • dovolená 30dní/rok (20+10)
  • dotované stravné
  • doprava svozovými autobusy ze širokého okolí zdarma
  • zajištěné ubytování
  • příspěvek na ubytování
  • výběrové řízení 20 a 25.5.2020, nástup cca do 14 dnů

POŽADUJEME

  • SOU/SŠ technického směru
  • vyhláška 50 § 5, 6
  • praxi v oboru
  • obecný přehled v oborech strojírenství, slaboproudá a silnoproudá elektrotechnika
  • výpis ze zdravotní dokumentace NUTNÝ
  • znalost ČJ - rodilý mluvčí

VOLEJTE ZDARMA

+420 800 197 197

Nebo pište na emailovou adresu info@lepsiprace.cz.

Datum zveřejnění

18.05.2020