Svářeč - jednosměnný provoz!

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

30.11.2021

Pracovní podmínky

Pro našeho klienta, strojírenskou firmu v Brně, hledáme kolegu na pozici:

Co budete dělat:

  • Svařovat přesné dílce metodou TIG a obalovanou elektrodou
  • Připravovat pracoviště ke svařování, vymýšlet vhodné upnutí součástí před svařováním, připravovat plochy
  • Dodržovat požadavky technických výkresů a technologických postupů
  • Začišťovat sváry po svařování

Co za to získáte:

  • Zaměstnání v oblasti zakázkové výroby s různorodými projekty
  • Práci v jednosměnném provozu
  • Dostupnou lokalitu v blízkosti centra Brna
  • Pozici v přátelském kolektivu
  • Včasnou výplatu mzdy
  • Kvartální bonusy
  • Stravovací paušál
  • Kurzy a školení
  • Čtyři dny volna navíc
  • Flexi pasy
  • Zvýhodněný mobilní tarif i pro rodinné příslušníky

Co bychom u vás rádi viděli:

  • Vyučení v oboru zámečník či jiném příbuzném strojírenském oboru
  • Praxi na stejné nebo obdobné pozici - nutná podmínka!
  • Schopnost číst výkresovou dokumentaci
  • Manuální zručnost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost
  • Zkušenost s měkkým a tvrdým pájením velkou výhodou
  • Svářečské oprávnění dle ČSN 05 0705 ZK 111 1.1, ZK 141 21, ZK 141 8 výhodou

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

marketa.toserova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

01.10.2021