SKLADNÍK s VZV sk. G • 30 000Kč • pouze ranní směna • možnost ubytování

Kontakt

Monika Hřibová (Červenková)

Termín přihlášek:

01.12.2023

Lokalita

Lokalita Řičany u Prahy

NABÍZÍME

  • 26 000 Kč/měs
  • 3 000 Kč/měs výkon.bonus
  • příspěvek na ubytování /vlastní bydlení
  • týdenní zálohy na mzdu
  • dotované stravovaní na pracovišti (30 – 50 Kč)
  • ZDARMA zajištěná svozová doprava z Prahy (Roztyly)
  • možnost parkování v areálu
  • pouze ranní směna
  • víkendy volné
  • týden dovolené navíc
  • smlouva na HPP
  • Chcete od zaměstnavatele něco navíc?
  • pracujte v přátelském moderním prostředí, s možností přesčasů, benefitů jako je například multisport karta,...
    Kromě benefitů budete mít k dispozici koordinátora, který Vám poradí se vším ohledně práce.
  • DOPORUČ KOLEGU A ZÍSKÁŠ ODMĚNU 2 500 Kč ZA ZAMĚSTNANCE!

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • fyzická nakládka a vykládka nákladních vozidel
  • inspekce dováženého/vyváženého zboží a materiálů
  • ověření přepravních údajů před zahájením nakládky
  • příjem dováženého zboží a materiálu
  • evidence vyváženého zboží a materiálu ze zásobního systému
  • příprava přepravních dokumentů
  • odpovědnost za dodržování postupů, pracovních pokynů a bezpečnost
  • místo pracoviště: Řičany u Prahy

POŽADUJEME

  • praxe s VZV minimálně 2 roky (může být neplatný, ale je nutné ho vlastnit) – obnovu zajistíme
  • praxe ve skladu minimálně 2 roky
  • praxe s prací ve skladovém programu
  • praxe s prací na počítači s excelem a officem
  • čistý výpis rejstříku trestu
  • dorozumět se ústně i písemně v českém jazyce
  • spolehlivost a pečlivost
  • manuální zručnost

KONTAKT:

V případě zájmu nás kontaktujte na naší bezplatné lince 800 197 197 každý všední den od 8:00 - 17:00. Těšíme se na Váš hovor.

email: laura.brabcova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

01.05.2020