SKLADNÍK do výroby

Kontakt

Back office BO Brno

Termín přihlášek:

31.08.2022

Pracovní podmínky

  • Smlouva na HPP
  • Mzda 24 000 Kč/měsíc
  • K základní mzdě vyplácíme každý měsíc bonus ve výši 2.000 Kč.
  • Za noční směny nabízíme příplatek až 1.500 Kč.
  • Nadstandardní příplatky 20 % za noční směny a 75 % za víkendové přesčasy.
  • Stabilní pracovní prostředí u společnosti s dlouholetou tradicí,
  • Příspěvek na stravování
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Možnost dalšího vzdělávání a růstu
  • 25 dní dovolené

Náplň práce

Jaké směny Vám nabízíme?

  • 2směnný provoz: ranní (6:00-14:00) a odpolední (14:00-21:50),
  • 3směnný provoz: ranní + odpolení + noční (22:00 - 6:00),
  • nepřetržitý provoz: 12hod směny - krátký/dlouhý týden.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Vychystávání /dodání materiálu do výroby
  • Naskladňování a vyskladňování zboží
  • Používání více druhů VZV
  • Práce se skladovým systémem a se čtečkou
  • Příjem v systému SAP
  • Pohyb po skladě, expedice

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Praxi na obdobné pozici
  • Uživatelskou znalost MS Office (Excel, Word)
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Zkušenosti s řízením VZV
  • Samostatnost, flexibilitu a zodpovědnost

Pokud máte zájem o nabízenou pozici, zašlete nám prosím Váš životopis na brno@lepsiprace.cz nebo volejte na tel. číslo 513 034 168.

Datum zveřejnění

28.04.2022