Pracovník/ce v oddělení PICK/PACK - Jirny •mzda 156 Kč/h.+ 7.000 Kč bonusy měsíčně • stravenky • příspěvek na ubytování • příspěvek na dopravu • nástup ihned!

Kontakt

Monika Hřibová (Červenková)

Termín přihlášek:

15.11.2020

Lokalita

Lokalita Jirny - Praha Východ

NABÍZÍME

  • 156 Kč/ hod
  • 3 000 Kč bonus mistra
  • 4 000 Kč sezónní bonus (září - leden)
  • možnost stravování se na pracovišti
  • stravenky
  • benefit formou slevy na zboží
  • vyplácení týdenních záloh
  • příspěvek na dopravu
  • zajištěné ubytování / příspěvek na ubytování
  • zázemí stabilní společnosti
  • dlouhodobá práce na HPP
  • DOPORUČ KOLEGU A ZÍSKÁŠ ODMĚNU 2 500 Kč ZA ZAMĚSTNANCE!

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • 3 směny, 8 hodin (v sezóně 12h provoz), (v sezóně pracovní soboty)
  • vyskladňování a zaskladňování zboží pomocí čtečky (PICK/PACK), manuální nakládka a vykládka zboží
  • kontrola zboží dle dodacích a výdajových listů
  • etiketování

POHOVORY:

- 4.11.2020 v 11:00h
- 9.11.2020 v 11:00h
- 16.11.2020 v 11:00h
- 23.11.2020 v 11:00h
vždy na adrese: Služeb 3056/4, Praha 10 (cca 400m od stanice metra Depo Hostivař)

POŽADUJEME

  • znalost práce na PC (excel, office, ...)
  • čistý výpis rejstříku trestu
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu (ranní-odpolední-noční, osmihodinové směny)
  • praxe se skenerem
  • spolehlivost a zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • pozitivní přístup k práci,spolehlivost,pečlivost

KONTAKT

Monika Červenková / Gabriela Šlégrová

Pobočka:

Služeb 4

Praha 10 - Strašnice

tel: +420 725 426 038 / 731 420 914

email: monika.cervenkova@lepsiprace.cz / gabriela.slegrova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

01.11.2020