Pečlivá práce ve výrobě • 115 Kč/hod • svozy z okolí • ubytování zdarma

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

28.02.2022

Lokalita

Lokalita Žebrák, okr. Beroun

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • výroba napínáků klínových řemenů pro automobilový průmysl
  • nejedná se o pásovou výrobu, výroba probíhá na jednotlivých stanovištích
  • jde hlavně o pečlivost, nikoliv extrémní tempo
  • vhodné pro muže i ženy
  • 3 směny, 8 hod, N-O-R

NABÍZÍME

  • mzda 105 Kč/hod + 9,6kč výkonnostní prémie
  • příplatky za odpolední 6 Kč/hod , 12 Kč/hod noční
  • Firemní stravování za 22 Kč
  • 1000 Kč zálohy po odpracování 5 směn
  • možnost ubytování
  • ZDARMA i svozová doprava z okresů Příbram, Beroun, Rokycany
  • možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet v bance
  • MULTISPORT KARTA

POŽADUJEME

  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • manuální zručnost
  • znalost ČJ

KONTAKT

Volejte zdarma: +420 800 197 197

Mobilní tel. č.: 731 130 026

e-mail: jan.boucek@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

20.01.2022