Operátor výroby s ubytováním 25 - 30.000,- Kč

Kontakt

Barbora Kupsová

Termín přihlášek:

05.07.2020

Lokalita

Lokalita Mikulov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

- jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl, samostatná práce na strojích
- řezání a odizolování kabelů/ vodičů, mechanické lisování kabelovými oky,
- pájení kabelových svazků/ měděných vodičů

- zaškolení v tréninkovém centru

NABÍZÍME

Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, 8 hodinové směny ve třísměnném provozu, zaškolení.

Mzda se pohybuje od 25 000,- až 30 000 Kč hrubého po dobu prvních 3 měsíců. Další měsíce možnost výdělku až 35 000 Kč hrubého za měsíc v případě přesčasových hodin.

Pro uchazeče z regionu nabízíme příspěvek na dopravu podle vzdálenosti.

Zaměstnancům, kteří využívají ubytovny zajišťujeme dopravu prostřednictvím mikrobusů, které je zavezu až před závod. Tito zaměstnanci příspěvek na dopravu nedostávají.

Pro uchazeče z jiných regionů nebo z ciziny nabízíme dotované ubytování na ubytovnách či v domech (pokoje po dvou až třech lidech a sdílená soc. zařízení a kuchyně), kdy si zaměstnanci na ubytování přispívají max. 500,- Kč za měsíc formou srážky ze mzdy.

Dále nabízíme stravování v jídelně s příspěvkem ve výši 55% ceny oběda a 5 týdnů dovolené za rok.

POŽADUJEME

- odpovědný přístup k práci a zájem o práci především
- spolehlivost
- manuální zručnost
- možnost a ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- ochota dojíždět nebo se dočasně přestěhovat na ubytovnu do místa pracoviště

- zkušenosti s prací ve výrobě

KONTAKT

Barbora Kupsová, tel.: 736 482 884, email: barbora.kupsova@lepsiprace.cz

Pobočka Brno, tel.: 513 034 168, email: brno@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

10.06.2020