OPERÁTOR/KA VÝROBY - JEDNOSMĚNNÝ PROVOZ - BRNO

Kontakt

Lucie Prochazkova

Termín přihlášek:

31.08.2020
Aktuální

Pracovní podmínky

  • práce ve směnném provozu
  • - NE + PO + ÚT (+1 pracovní sobota měsíčně) 6.15 – 18.15
    ST + ČT + PÁ (+1 pracovní sobota měsíčně) 6.15 – 18.15

- pouze noční směny PO – PÁ 20.30. – 5.00

  • mzda 18.500 - 24.000 kč /měsíc

  • možnost dotovaného ubytování
  • cafeteria
  • 5 týdnů dovolené
  • půlroční, roční bonusy
  • 80 Kč stravenky (elektronické)

O společnosti

Pro nový závod v Brně - Slatině hledáme nové operátory výroby na denní 12 hod směny - PRÁCE POUZE 3 DNY V TÝDNU.

Firma, která se zabývá výrobou a vývojem produktů elektroniky a informačních technologií, hledá do svého středu spolehlivé zaměstnance.
Firma kompletuje počítače, notebooky, servery, smartphony a další elektroniku.

Náplň práce

  • manuální práce na výrobní lince (s elektrickými šroubováky a scannery)
  • příprava a doplňování materiálu pro výrobní linky
  • kontrola a balení finálních výrobků pro zákazníka

Požadavky

  • pečlivost a spolehlivost
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru není nutná

KONTAKT

Lucie Procházková, tel.: 731 506 955, email: lucie.prochazkova@lepsiprace.cz

Pobočka Brno, tel.: 513 034 168, email: brno@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

18.03.2020