OPERÁTOR VE STROJÍRENSKÉ VÝROBĚ • od 30 000 Kč/měs • ubytování • svozy z okolí

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

31.01.2024

Lokalita

Lokalita Mýto u Rokycan

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • operátor ve výrobě
  • montáž chladících a mrazících boxů, tepelných čerpadel nebo klimatizací
  • moderní a čisté pracovní prostředí
  • 3 směnný provoz

NABÍZÍME

  • základní mzda 24 400Kč
  • variabilní složka mzdy od 6 100Kč
  • ubytování / 1 500 Kč příspěvek na vlastní bydlení
  • nadstandardní příplatek za svátek 150 %
  • příplatek noční 10%, za práci v sobotu 20%, v neděli 30%
  • obědy je za 33 Kč (závodní stravování)
  • týden dovolené navíc
  • svozová doprava ZDARMA z Rokycan, Plzně a Strašic, Volduch, Oseku u Rokycan, Mirošova, Hrádeku, Břas, Berouna, Zdic, Žebráku, Cerhovic
  • možnost parkování v areálu pracoviště
  • 3 000 Kč odměna za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy

POŽADUJEME

  • spolehlivost, zodpovědnost
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe ve strojírenství výhodou

KONTAKT

Volejte zdarma: +420 800 197 197

e-mail: zdenka.vackova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

02.01.2023