Operátor kovací linky - 27 000Kč/měs. - Zlín s UBYTOVÁNÍM - NÁSTUP IHNED!

Kontakt

Laura Brabcová

Termín přihlášek:

31.08.2021

Lokalita

Lokalita Zlín

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Pracovník obsluhuje kovací linku při výrobě zápustkových výkovků
  • Zajišťuje chod linky, obsluhuje zakládání kusů do lisu
  • Spolupracuje při výměně zápustkového nářadí
  • Provádí samokontrolu – měření vyrobených dílů.

NABÍZÍME

  • dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • 12 hodinové směny (6.00 - 18.00, 18.00 - 6.00)
  • pravidelný režim směn: týden ranní, týden odpolední, týden noční (začíná se nedělní noční směnou), víkendy volné
  • základní mzda 115 Kč/hodina
  • příplatek za rizika - 11 Kč/hodina
  • příplatky - ranní 40 Kč/hodina, noční 40 Kč/hodina, víkend 10%, svátek 100%, přesčasy 25%
  • výkonnostní bonus až 5 000 Kč/měsíc
  • další motivační bonusy
  • v případě zájmu dotované ubytování do 5 000 Kč
  • dovolená - 25 dnů
  • příspěvek na stravování - 55% hradí zaměstnavatel

POŽADUJEME

  • manuální zručnost + fyzická zdatnost
  • dobrý přístup k práci, zodpovědnost
  • orientace v technické dokumentaci – výhodou

KONTAKT

Bezplatná linka 800 197 197, Libuše Švecová - libuse.svecova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

08.04.2021