Mikulov • mzda až 35 000 Kč/měs • pro páry • ubytování

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

31.10.2023

Lokalita

Lokalita Mikulov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
  • po nástupu zaškolení v tréninkovém centru
  • samostatná práce na strojích
  • řezání a odizolování kabelů/ vodičů, mechanické lisování kabelovými oky
  • pájení kabelových svazků/ měděných vodičů
  • 3 směny / 8 hod

NABÍZÍME

  • až 35 000 Kč/měs
  • ubytování na ubytovnách ( 2 - 3 lůžkové pokoje), cena 500 - 1000 Kč/měs (neplatí se předem)
  • bonus za naplněný hodinový fond 2000 Kč/měsíc
  • výkonnostní prémie až 2000 Kč
  • pro místní uchazeče příspěvek na dopravu
  • stravování v jídelně s příspěvkem ve výši 55% ceny oběda
  • 5 týdnů dovolené, tzn. týden dovolené navíc
  • multisport karta
  • zaškolení
  • pracovní pomůcky
  • svozová doprava ze směru - Břeclav, Znojmo, Hodonín

POŽADUJEME

  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • spolehlivost
  • manuální zručnost

KONTAKT

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Libuše Švecová - libuse.svecova@lepsiprace.cz

pobočka: Husova 8, Brno

Datum zveřejnění

02.03.2021