Operátor/ka výroby • až 31 000 Kč/měs • svozy z okolí

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

31.05.2022

Lokalita

Lokalita Průmyslová zóna Žebrák, vedle dálnice D5, exit 34

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • kompletace a kontrola klimatizační jednotky, kontrolní panely, výparníky nebo kompresory do automobilů
  • 3 směny (R, O, N), 8 hod, víkendy volné
  • čisté a moderní prostředí, špičkové technologie

NABÍZÍME

  • 23 200 Kč/měs + příplatky za směnnost 10 Kč/hod odpolední, 20 Kč/hod noční
  • týmový bonus 1 200 Kč
  • bonus za ovládání více pracovišť 6 000 Kč
  • 20 000 Kč půlroční bonus
  • 30 dní dovolené
  • zvýhodněné firemní stravování všech směnách za 18 Kč
  • 20 000 Kč za doporučení kolegy
  • pracovní obuv a oděv, i jeho praní
  • ZDARMA doprava svozovými autobusy

zastávky (řazeno dle abecedy): Bavoryně, Beroun, Broumy, Březová, Bzová, Cekov, Cerhovice, Čenkov, Dominikánské Paseky, Felbabka, Hluboš, Hořovice, Hředle, Cheznovice, Chlustina, Chodouň, Jince, Kařez, Komárov, Králův Dvůr, Králův Dvůr - Počaply, Kublov, Levín, Libomyšl, Lochovice, Neumětely, Olešná, Osek, Plískov, Podluhy, Praskolesy, Příbram, Rejkovice, Rpety, Sedlec, Sirá, Strašice, Suchomasty, Švabín, Tíhava, Tlustice, Tmaň, Točník, Trhové Dušníky, Týček, Újezd, Zaječov, Zaluží, Zbiroh, Zdice, Žebrák

  • MULTISPORT KARTA: Vaše oblíbené aktivity ZDARMA každý den (bazén, sauna, posilovna atd.)

POŽADUJEME

  • znalost ČJ - rodilý mluvčí
  • výpis ze zdravotní dokumentace
  • dobrý zdravotní stav
  • čistý trestní rejstřík

KONTAKT

Volejte zdarma: +420 800 197 197

Mobilní tel. č.: 731 130 026

e-mail: jan.boucek@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

20.01.2022