Operátor/ka výroby • 27 000 Kč/měs • STABILNÍ ZAMĚSTNÁNÍ • ROKYCANY • zrekonstruované UBYTOVÁNÍ • NEJDE O PÁSOVOU VÝROBU

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

08.11.2019

Lokalita

Lokalita Rokycany

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • NEjedná se o pásovou výrobu, ale o práci na jednotlivých stanovištích
  • montáž gumových hadic
  • sestavování celků (hadice + komponenty)
  • obsluha linky
  • vizuální kontrola sestavených celků
  • 3 směnný provoz (R, O, N), víkendy volné
  • vhodné pro muže i ženy

NABÍZÍME

  • 27 000 Kč/měs
  • stabilní zaměstnání bez sezónních výkyvů
  • 2 000 Kč na zajištěné ubytování = nová ubytovna
  • 13 000 Kč bonus za doporučení nového zaměstnance
  • týdenní zálohy
  • týden dovolené navíc
  • dotované stravování za 25 Kč
  • dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
  • každého půl roku poukázky na drogerii v hodnotě 1 200 Kč

POŽADUJEME

  • manuální zručnost
  • spolehlivost

VOLEJTE ZDARMA

+420 800 197 197

Pobočka: Rokycany, Havlíčkova 218

Datum zveřejnění

14.10.2019