Operátor výroby • týdenní zálohy 2000 Kč • výhodné ubytování

Kontakt

Michaela Černovská

Termín přihlášek:

31.10.2023

Lokalita

Lokalita Plzeň

NABÍZÍME

  • PROPLACENÍ CESTY NA POHOVOR!
  • od 26 000 Kč /měs.
  • 15 000 Kč roční bonus (vyplácen pololetně)
  • 3 000 Kč bonus za doporučení nového kolegy
  • 2 000 Kč ZÁLOHY týdně
  • PĚKNÉ ČISTÉ UBYTOVÁNÍ za 60kč/noc: přímo v Plzni, 5 min chůze od pracoviště, kousek od obchodního centra, pokoje s vlastním sociálním zařízením, kuchyň na každém patře, odpočinková zóna, vnitřní kuřárna, jídelní automaty
  • příspěvek na vlastní bydlení 4 750 Kč i během čerpání dovolené
  • CHUTNÉ KVALITNÍ JÍDLO na všech směnách za 22 Kč (hlavní jídlo, polévka, salát, pití a vše chutná moc dobře)
  • týden dovolené navíc
  • vstupní zdravotní prohlídka zdarma
  • proplácení dovolené a státních svátků
  • STEJNÉ PODMÍNKY JAKO KMENOVÍ ZAMĚSTNANCI A NAVÍC ještě ubytování za 1000 Kč/měs nebo příspěvek na ubytování
  • svozy do Plzně ze směrů Toužim, Holýšov a Kaznějov, jízdné je dotované

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • jednoduchá montáž
  • vše potřebné se naučíte a dozvíte ještě před nástupem na naší pobočce, kde se Vám bude věnovat Váš koordinátor a náborový pracovník
  • máte možnost se vypracovat na vyšší pozice, např. na parťáka
  • ranní, odpolední a noční směna (8 hod.), víkendy jsou volné
  • stabilní práce bez sezónních výkyvů
  • smlouva na hlavní pracovní poměr
  • práci Vám zpříjemní klimatizovaná hala s vnitřní kuřárnou a pohodlná obuv

POŽADUJEME

  • spolehlivost
  • ochotu pracovat na 3 směny
  • zdravotní stav umožňující práci ve stoje
  • velmi dobrá znalost ČJ slovem i písmem

KONTAKT

VOLEJTE ZDARMA +420 800 197 197

Šarlota Hummlová - email: sarlota.hummlova@lepsiprace.cz

pobočka: Barrandova 1, Plzeň

Datum zveřejnění

28.10.2022