Operátor/ka montáže • 26 000 Kč/měs • Brno • ubytování za 1000 Kč/měs

Kontakt

Hana Sandtnerová

Termín přihlášek:

30.01.2021

Lokalita

Lokalita Brno, Kuřim

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • obsluha jednoúčelových strojů ve výrobní společnosti v Kuřimi, kousek od Brna
  • ruční montáž, osazování konektory apod.
  • práce není fyzicky náročná a je v bezprašném prostředí
  • 12-ti hodinové směny (6.00 - 18.00 a 18.00 - 6.00) - 2 x 30 min přestávka
  • pravidelný režim směn 2 dny ranní, 1 den volno, 2 dny noční směna, 3 dny volno

NABÍZÍME

  • 20 000 Kč/měs základní mzda
  • 26 000 Kč/měs mzda s bonusy a příplatky
  • 13.plat
  • zvýhodněné ubytování jen za 1000 Kč/měs
  • příspěvek na dopravu až 2 500 Kč
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování - 55% hradí zaměstnavatel - cena jídla cca 30 Kč
  • MULTISPORT KARTA
  • dlouhodobé zaměstnání na HPP

POŽADUJEME

  • manuální zručnost - práce s drobným materiálem
  • dobrý zdravotní stav - kontrola karpálních tunelů, zrak - barvocit, práce na směny
  • spolehlivost

KONTAKT

Volejte ZDARMA +420 800 197 197

Kontakty na pobočku:

+420 731 506 955 , lucie.prochazkova@lepsiprace.cz

+420 513 034 168, brno@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

01.12.2020