Mzdová účetní - teamleader

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

18.07.2020

Pracovní podmínky

Pro úspěšnou stabilní mezinárodní společnost v Jihlavě hledáme vhodnou kandidátku či kandidáta na pozici:

Mzdová účetní – teamleader

Co budete dělat:

  • metodicky vést tým zaměstnanců mzdové účtárny
  • koordinovat činnosti týmu a zodpovídat za plnění přidělených úkolů a projektů
  • zodpovídat za plnění stanovených cílů a termínů
  • zpracovávat mzdy a sledovat docházku zaměstnanců
  • spolupracovat na zvyšování efektivity procesů

Co za to získáte:

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • pestrou pracovní náplň
  • komplexní zaškolení a další kontinuální vzdělávání
  • perspektivu budoucího pracovního uplatnění
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterii
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • slevy na výrobky
  • možnost bezúročné půjčky
  • možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Co bychom u vás rádi viděli:

  • nutně vysokoškolské vzdělání humanitního/ekonomického směru
  • praktické znalosti v oblasti mzdového účetnictví
  • zkušenost s metodickým vedením
  • alespoň mírně pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka
  • organizační schopnosti, samostatnost, iniciativa, flexibilita
  • pečlivost a spolehlivost při plnění úkolů
  • tah na branku

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

marketa.toserova@lepsiprace.cz

730 553 537

Datum zveřejnění

19.05.2020