Mechanik SMT linek

Kontakt

Jitka Forstova

Termín přihlášek:

18.01.2022

Lokalita

Lokalita Pardubice

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • obsluha HighTech osazovacích SMT strojů a zajištění jejich údržby
  • doplňování součástkových komponent do strojů - práce s velkou mírou samostatnosti a přímou odpovědností
  • úzká spolupráce s ostatními úseky, např. kvality, logistiky, údržby
  • kontrola vlastního procesu výroby se zápisem údajů

NABÍZÍME

  • dlouhodobé zaměstnání na HPP
  • nástupní mzda od 22 000,- Kč
  • náborový bonus 6 000,- Kč
  • příplatky za směnnost - třísměnný (8 hodinové směny) nebo nepřetržitý provoz (12 hodinové směny - krátký/dlouhý týden )
  • bonus za docházku 1500,- Kč
  • dotované stravování obědy a večeře na pracovišti, za noční a víkendovou směnu stravenka v hodnotě 85,- Kč
  • dotované ubytování
  • 25 dní dovolené
  • týdenní zálohy na mzdu
  • po nástupu odborné zaškolení na pracovišti
  • čisté klimatizované prostředí
  • práce vhodná pro muže i ženy, páry možnost práce na stejnou směnu
  • pro šikovné zaměstnance možnost profesního růstu

POŽADUJEME

  • technické cítění, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, samostatnost
  • dokončenou SŠ nebo SOU, nejlépe technického směru - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY
  • ochotu pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny, krátký a dlouhý týden, denní a noční směny, pravidelný režim - pracovní kalendář na rok dopředu)
  • praxe na obdobné pozici

KONTAKT

+420 602 536 606 , jitka.forstova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

19.11.2021