Koordinátor/-ka systému kvality - Jihlava

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

15.05.2020

Pracovní podmínky

Pro mezinárodní automotive společnost v Jihlavě hledáme člověka na pozici

Koordinátor/-ka systému kvality

Co budete dělat:

  • spravovat systém managementu kvality v rámci projektu sjednocení tohoto systému v dané automotive divizi
  • určovat strategii zavádění pro daný závod, vést tento projekt, koordinovat činnosti jednotlivých oddělení a reportovat managementu stav plnění
  • sledovat a řídit nadřazenou dokumentaci
  • podílet se na systémových a procesních auditech
  • poskytovat podporu výrobním oddělením během zlepšování stávajícího procesu
  • koordinovat činnosti na oddělení kvality
  • komunikovat napříč všemi odděleními a všemi úrovněmi organizace
  • každý den je jiný, čekají vás variabilní témata a úkoly

Co od vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru
  • aktivní znalost anglického jazyka (výhodou je znalost NJ)
  • zájem o studium a výklad norem, směrnic a předpisů
  • znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • ochotu nést odpovědnost, schopnost zvládat zátěž, rozhodnost, schopnost prosadit se, motivace ve vztahu k místu, ochotu učit se
  • kreativitu, schopnost improvizace, ale i systematičnost

Co za to získáte:

  • zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
  • komplexní zaškolení na pozici a kontinuální vzdělávací program
  • perspektivu dalšího pracovního uplatnění v budoucnu
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterii
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • slevy na výrobky
  • možnost bezúročné půjčky
  • možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

Datum zveřejnění

16.03.2020