Koordinátor/-ka systému kvality 8D

Kontakt

Markéta Tošerová

Termín přihlášek:

24.01.2022

Pracovní podmínky

Pro mezinárodní společnost v Jihlavě hledáme člověka na pozici:

Co budete dělat:

  • koordinovat 8D v celém závodě
  • provádět 8D koučink při řešení aktuálních témat
  • vyhodnocovat kvalitu 8D
  • vést školení 8D a TQ001
  • podílet se na rozvoji a komunikaci strategií ke zlepšení kvality procesu 8D včetně komunikace s centrálou
  • každý den je jiný, čekají vás variabilní témata a úkoly

Co za to získáte:

zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti

  • komplexní zaškolení na pozici a kontinuální vzdělávací program
  • perspektivu dalšího pracovního uplatnění v budoucnu
  • dvakrát ročně prémie
  • flexibilní pracovní dobu s možností home office
  • 5 týdnů dovolené
  • cafeterii
  • dotované stravování
  • příspěvky na penzijní připojištění
  • slevy na výrobky
  • možnost bezúročné půjčky
  • možnost využívat zdarma pohybové aktivity

Co od vás očekáváme:

  • vzdělání technického směru
  • aktivní znalost angličtiny (příp. němčiny) je naprostou nutností!
  • zájem, schopnost a osobnostní předpoklady řešit komplikované problémy
  • vztah k technice
  • znalost práce s MS Office (Word, Excel, Outlook, PowerPoint)
  • dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti
  • ochotu nést odpovědnost, schopnost zvládat zátěž, rozhodnost, schopnost prosadit se, motivace ve vztahu k místu, ochotu učit se

Pokud vás tato pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat, těšíme se na spolupráci!

marketa.toserova@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

25.11.2021