Fajn práce na Jižní Moravě - až 35 000 Kč/měs - Operátor v Mikulově

Kontakt

Lukas Mensik

Termín přihlášek:

30.11.2019

Lokalita

Lokalita Mikulov

POPIS PRACOVNÍ POZICE

- jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl, samostatná práce na strojích
- řezání a odizolování kabelů/ vodičů, mechanické lisování kabelovými oky,
- pájení kabelových svazků/ měděných vodičů

- zaškolení v tréninkovém centru

NABÍZÍME

Práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, 8 hodinové směny ve třísměnném provozu, zaškolení a pracovní pomůcky přímo na pracovišti.

Základní mzda: 17.650 Kč/měsíc.

Příplatky za práci v noci - 17 Kč/hod., odpoledne - 6, 87 Kč/hod.
Příplatky za práci o víkendu - 10%, přesčas - 35%, ve svátek - 100%.
Bonusy za práci přesčas činí 2050 Kč za 3 přesčasy a 1000 Kč za každý další. Bonus za naplněný hodinový fond 500 Kč/měsíc.
Výkonnostní prémie až 3500 Kč.

Mzda se pohybuje od 20 000,- až 25 000 Kč hrubého po dobu prvních 3 měsíců. Další měsíce možnost výdělku až 35 000 Kč hrubého za měsíc.
Důležitá je produktivita zaměstnance, či množství přesčasů. Mzda je tedy zásadně ovlivněna tím, jak dobře člověk pracuje, jak moc je ochoten pracovat přesčas a jak často má absence nebo porušuje pracovní řád. To vše se může do jeho mzdy promítnout.

Pro uchazeče z regionu nabízíme příspěvek na dopravu podle vzdálenosti až 150 Kč za směnu (3 Kč / kilometr) v hrubém do mzdy.

Zaměstnancům, kteří využívají ubytovny zajišťujeme dopravu prostřednictvím mikrobusů, které je zavezu až před závod. Tito zaměstnanci příspěvek na dopravu nedostávají.

Pro uchazeče z jiných regionů nebo z ciziny nabízíme dotované ubytování na ubytovnách či v domech (pokoje po dvou až třech lidech a sdílená soc. zařízení a kuchyně), kdy si zaměstnanci na ubytování přispívají max. 500,- Kč za měsíc formou srážky ze mzdy.

Dále nabízíme stravování v jídelně s příspěvkem ve výši 55% ceny oběda a 5 týdnů dovolené za rok.

POŽADUJEME

- odpovědný přístup k práci a zájem o práci především
- spolehlivost
- manuální zručnost
- možnost a ochota pracovat ve třísměnném nebo nepřetržitém provozu
- ochota dojíždět nebo se dočasně přestěhovat na ubytovnu do místa pracoviště

KONTAKT

Barbora Kupsová, tel.: 736 482 884, email: barbora.kupsova@lepsiprace.cz

Pobočka Brno, tel.: 513 034 168, email: brno@lepsiprace.cz

Datum zveřejnění

31.07.2019