CNC obráběč/ka dílů leteckých motorů

Kontakt

Laura Brabcová

Termín přihlášek:

31.03.2023

Náplň práce

  • obsluhovat a seřizovat CNC obráběcí stroje
  • pracovat s technickou dokumentací, samostatně kontrolovat a měřit díly
  • zodpovídat za kvalitu a vizuální kontrolu obrobených dílů

Nabízíme

  • odpovídající mzdu
  • nepřetržitý provoz 12 hod směny (denní, noční); krátký (2 dny v týdnu v práci) / dlouhý týden (5 dnů v týdnu v práci)
  • k základní mzdě nadstandardní příplatky za práci v nepřetržitém provozu, za odpolední směny
  • finančně si polepšíte i díky bonusu za produktivitu
  • důkladné zaškolení - trenér, podpora mistra a výrobního manažera
  • dny volna navíc v rámci zdravotního volna
  • stravenkový paušál 66Kč/směna
  • penzijní připojištění
  • cafeterie Benefit Plus
  • práci ve stabilní společnosti s atmosférou rodinné firmy (+150 zaměstnanců)
  • práci se zajímavým materiálem
  • v případě zájmu zajistíme ubytování přímo v Plzni

Požadujeme

  • vyučení/SŠ v technickém oboru
  • praxe na manuálním nebo CNC obráběcím stroji (včetně nastavení stroje, používání měřidel)
  • zkušenosti na CNC strojích nebo velký zájem :)
  • pozice je také vhodná i pro absolventy
  • manuální zručnost, vztah k technice
  • základní znalost ovládání počítače
  • flexibilitu a svědomitý přístup k práci
  • logické myšlení, ochota učit se

O společnosti

V Precision Castparts CZ s.r.o. v Plzni na Borských polích obrábíme a nedestruktivně kontrolujeme kvalitu rotačních dílů převážně do leteckých motorů těch největších značek jako Airbus, Boeing a dalších. V Plzni jsme již od roku 2000 a zaměstnáváme více než 140 zaměstnanců.
Téměř každé letadlo na světě letí s díly vyrobenými v některé z našich poboček. Precision Castparts Corp. má více než 100 závodů a téměř 20 000 zaměstnanců.

Datum zveřejnění

06.03.2023