Brigáda na Letišti Václava Havla

Kontakt

Jan Bouček

Termín přihlášek:

28.02.2023

Lokalita

Lokalita Praha

Popis pracovní pozice

  • vykládka a nakládka zavazadel (ručně nebo pomocí techniky)
  • řízení manipulační techniky (různé vozíky, autíčka, schůdky k letadlu apod.)
  • třídění zavazadel pomocí čtečky kódů, která určí jeho další cestu (jiné letadlo nebo výdejní pás pro cestující)

Nabízíme

  • nástupní mzda 183 Kč/hod
  • bonusy + všechny zákonné příplatky
  • bonus za stižení prac. prostředí 2 400 Kč
  • stravenkový paušál 82,50 Kč/směna
  • smlouva na DPČ (nelze DPP ani ŽV)
  • možnost plánování směn (min. 5 směn v měsíci)
  • příspěvek 85% na TAXI v čase 22:00 - 6:00
  • zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc
  • možnost týdenních záloh i mzda v hotovosti

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost (čistý VRT) - podmínkou
  • fyzická zdatnost
  • ŘP sk. B - podmínkou
  • časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)
  • nepřetržitý provoz - směny jsou dlouhé 8 hod, ale mění se jejich začátek a konec
  • nástup cca 14 dní od pohovoru

Datum zveřejnění

31.08.2022