Bosch Powertrain s.r.o. - NOVĚ S DOTACÍ NA UBYTOVÁNÍ a NÁBOROVÝM BONUSEM 50.000Kč!!! Obsluha CNC strojů MZDA AŽ 43.590Kč

Kontakt

Back office Jihlava

Termín přihlášek:

31.12.2023

Lokalita

Lokalita Pávov 121, Jihlava
Aktuální

POPIS PRACOVNÍ POZICE

  • Provádí rutinní i běžné odborné práce při obrábění na seřízených obráběcích strojích nebo
  • zařízeních, jejich doseřizování a výměnu nástrojů
  • Odpovídá za kvalitu vyrobených dílců v souladu s pracovními postupy a výkresovou dokumentací
  • Odpovídá za správné a včasné vyplnění všech výrobních dokladů na pracovišti
  • Provádí základní údržbu a ošetřování strojů a zařízení v rozsahu výrobní operace
  • Odpovídá za šetrné zacházení s měřidly a nářadím
  • Odpovídá za správné označování dílců
  • Odpovídá za čistotu na pracovišti

NABÍZÍME

  • Mzda až 35 340 Kč, po zapracování až 43 590 Kč
  • Nově s dotací na ubytování 2 500 Kč
  • Náborový BONUS 50.000Kč
  • Nadstandartní příplatky za přesčasové směny
  • 3 směnný (rovnoměrně rozvržený nebo nerovnoměrně rozvržený provoz)
  • HPP
  • Dovolená 5 týdnů
  • Dotované stravování a noční jídlo zdarma
  • Poskytování záloh
  • MultiSport karta
  • Férové jednání
  • Bonusy/prémie
  • Firemní akce

POŽADUJEME

  • střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru ukončené výučním listem, popř. střední odborné vzdělání mimo obor + absolvování doškolení v závodní škole
  • pečlivost při plnění úkolů
  • samostatnost
  • spolehlivost
  • schopnost týmové práce

KONTAKT

V případě Vašeho zájmu nás můžete kontaktovat na telefonním čísle 734 685 289 nebo e-mailem na jihlava@lepsiprace.cz
Na Vaši návštěvu se těšíme na adrese Fritzova 2, 586 01 Jihlava.

Datum zveřejnění

04.10.2023